Podziękowania dla policjantów z Gryfina - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie

Aktualności

Podziękowania dla policjantów z Gryfina

W zeszłym tygodniu do Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie wpłynęły podziękowania od mieszkanki naszego powiatu. Pani Monika w imieniu swoim oraz swoich bliskich w wiadomości mailowej pn. „Ozdrowieńcy” podziękowała za wsparcie, które otrzymała od funkcjonariuszy naszej jednostki podczas trudnego czasu w jej życiu, jak i w życiu jej bliskich.

Niestety do życia rodzinnego Pani Moniki wkradł się koronawirus. Stwierdzone zostały przypadki zakażenia, do tego obowiązkowa kwarantanna, izolacja i życie stanęło na głowie. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Jak sama pisze: „jesteśmy zdrowi i wróciliśmy do normalności”.

Oto treść wiadomości:
„Szanowni Państwo, w imieniu swoim i rodziny, z całego serca dziękuję wszystkim, którzy nas nawiedzali każdego dnia. Dziękuję nie tyle za nadzór, co za serdeczne traktowanie, troskę i empatię, za słowa otuchy, za poczucie humoru. Za wszystko co dobrego spotkało nas z Waszej strony. Dzięki Wam ten trudny czas był lepszy. Dziękujemy.”

Jest nam niezmiernie miło czytać takie wiadomości. Chcieliśmy serdecznie podziękować Pani Monice za te ciepłe słowa oraz za docenienie naszych starań w codziennej służbie, w szczególności w tym trudnym dla Nas wszystkich czasie. Dziękujemy i życzymy zdrowia!