Aktualności

Gryfińscy kryminalni eliminują dilerów narkotyków

W czasie minionego weekendu gryfińscy kryminalni zatrzymali czterech mieszkańców naszego miasta, u których zabezpieczyli ponad 50 gramów narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany. Mężczyźni ci posiadali narkotyki a także udzielali ich innym osobom.

W ubiegłą niedzielę policjanci WK KPP w Gryfinie zatrzymali 16 letniego Patryka J., mieszkańca naszego powiatu, który posiadał przy sobie środki odurzające w postaci19 gramów amfetaminy.

Tego samego dnia około godz.12.10 gryfińscy kryminalni na ul. Armii Krajowej dokonali zatrzymania 23 letniego Marcina J., mieszkańca naszego miasta, który posiadał przy sobie ponad 11 gramów amfetaminy. W godzinach wieczornych w Pniewie na ul. Gryfińskiej dokonali zatrzymania 26 letniego Adama J., który posiadał przy sobie środki odurzające w postaci ponad 14 gramów amfetaminy.

Zatrzymanym mężczyznom zarzucono posiadanie oraz udzielanie środków odurzających. Prokurator Rejonowy w Gryfinie zastosował wobec zatrzymanych dozory policyjne. Za posiadanie i udzielanie środków odurzających grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

 

oficer prasowy

asp.szt.Bogumil Prostak