Aktualności

Miał ponad 2 promile alkoholu i kierował samochodem

Gryfińscy funkcjonariusze ruchu drogowego a także policjanci podległych Posterunków Policji konsekwentnie eliminują z naszych dróg nietrzeźwych kierujących.

W przeciągu ostatniego tygodnia gryfińscy i chojeńscy policjanci zatrzymali ośmiu nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego.

17 marca 2017r patrol OPI oraz Straży Miejskiej podczas kontroli drogowej samochodu opel astra ujawnił, że kierujący nim obywatel Ukrainy 21 letni Wiaczesław S. znajduje się w stanie nietrzeźwości 1,80 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierujący zatrzymany na tryb przyspieszony.

18 marca 2017r patrol RD KPP w Gryfinie podczas kontroli drogowej na ul. Łużyckiej ujawnił, że kierujący samochodem osobowym opel astra 54 letni Jacek H. znajduje się w stanie nietrzeźwości 2,10 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

20 marca 2017r w Gardnie policjanci RD KPP w Gryfinie podczas kontroli drogowej samochodu renault megan na pyrzyckich numerach rejestracyjnych ujawnili,  że kierujący samochodem 38 letni mieszkaniec Wrocławia znajduje się w stanie nietrzeźwości 1,70 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

To tylko niektóre przykłady zatrzymanych nietrzeźwych kierujących. Gryfińska policja ostrzega, że nie ma pobłażania dla kierujących pojazdami po spożyciu alkoholu i na sądowych zakazach, będą oni konsekwentnie ścigani i eliminowani z ruchu.