Dzielnicowi KP Chojna

Dzielnicowi Komisariatu Policji w Chojnie

nr fax: 47 7823213
 
Naczelnik Wydziału Prewencji: asp. szt. Piotr Błoch

nr pokoju w Komisariacie:
nr telefonu kontaktowego: 47 7823224

Kierownik Rewiru Dzielnicowych: asp. szt. Tomasz Czarnecki
nr pokoju w Komisariacie:
nr telefonu kontaktowego: 47 7823229
nr telefonu komórkowego: 571 323 809

 

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.
Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.
W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 112.

 

Dzielnicowy – rejon nr 14

st. post. Patryk Zimoląg

pokój nr 4

tel. 47 7823228, kom. 571 323 793

e-mail: dzielnicowy.chojna1@sc.policja.gov.pl
 

Rejon miasta Chojna – ulice: Bogusława, Bol.Chrobrego, Bol.Prusa, Browarna, Brzozowa, Czcibora, Demokracji, Dworcowa, Jagiellońska, Jagiełły, Jana Pawła II, Klasztorna, Kościuszki, Królowej Jadwigi, Krótka, Łąkowa, Łużycka, Malarska, Mieszka I, Park Kombatantów i weteranów Polskich, Plac Konstytucji 3 Maja, Piastów, Piekarska, Podmurze, Roosvelta, Różana, Skwer Jagielloński, Szewska, Wieżowa, Wilsona, Wyzwolenia, Żółkiewskiego.

Zadania priorytetowe:

Zdiagnozowanym problemem na podstawie informacji od mieszkańców powziętych podczas spotkań i obchodu rejonu jest spożywanie alkoholu w miejscach objętych zakazem w Chojnie ul. Żółkiewskiego na terenie dworca PKP I PKS, takie zachowania są spowodowane przez osoby bezdomne oraz młodzież szkolną, co skutkuje zgorszeniem w miejscu publicznym, zakłóceniu porządku i spokojowi publicznemu. Wobec powyższego będą podejmowane działania zmierzające do niwelowania powyższych zachowań w celu przywrócenia ładu i porządku publicznego dla obywateli korzystających z transportu publicznego.

Dzielnicowy – rejon nr 15

st. post. Patryk Zimoląg

pokój nr 4

tel. 47 7823228, kom. 571 323 793

e-mail: dzielnicowy.chojna2@sc.policja.gov.pl

Rejon miasta Chojna – ulice: Akacjowa, Al. Wojska Polskiego,Basztowa, Barwicka, Bałtycka, Barnkowo, Chopina, Curie-Skłodowskiej, Halika, Jodłowa, Klonowa, Kopernika, Kolejowa, Młyńska, Mickiewicza, Odrzańska, Ogrodowa, Polna, Pochmurna, Park pod Platanem, Rogozińskiego, Szkolna, Słowiańska, Słowackiego, Szczecińska, Topolowa, Tartaczna, Towarowa Trakt Pyrzycki, Zielona, Zacisze.

Zadanie priorytetowe:

Zdiagnozowanym problemem w rejonie jest zła nawierzchnia drogi oraz pobocza przy ul. Słowackiego w Chojnie, co wpływa na zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wobec powyższego będą podejmowane działania zmierzające do wyeliminowania zagrożenia.
 

Dzielnicowy KP w Chojnie – rejon nr 16

sierż. szt. Łukasz Welcz

pokój nr 4 tel. 47 7823228 kom. 509 811 055

e-mail: dzielnicowy.chojna3@sc.policja.gov.pl
 

Rejon miasta Chojna – ulice: Andersa, Brzoskwiniowa, Bukowa, Cisowa, Czereśniowa, Dębowa, Dojazdowa, Gdańska, Hangarowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Kokosowa, Kusocińskiego, Lotniarzy, Lotników, Łucznicza, Łyżwiarska, Matejki, Morelowa, Narciarska, Orląt, Orzechowa, Owocowa, Parkowa, Pływacka, Poznańska, Paderewskiego, Przemysłowa, Sadowa, Sosnowa, Świerkowa, Szybowcowa, Sikorskiego, Słoneczna, Teligi, Tęczowa, Transportowa, Warszawska, Wąska, Willowa, Wiosenna, Wiśniowa, Witosa, Żwirki i Wigury.

Zadanie priorytetowe:

Zdiagnozowanym problemem na podstawie informacji od mieszkańców powziętych podczas spotkań i obchodu rejonu jest zła nawierzchnia drogi, chodnik oraz oświetlenie na ul. Owocowej w Chojnie. Wobec powyższego będą podejmowane działania zmierzające do wyeliminowania zagrożenia, co wpłynie na poprawę bezpieczeństwa.


Dzielnicowy KP w Chojnie rejon nr 17

st. post. Bartłomiej Koziatek

pokój nr 4 tel. 47 7823228 kom. 571 323 803

e-mail:dzielnicowy.chojna4@sc.policja.gov.pl

Miejscowości:
Barnkowo Osada, Białęgi, Brwice, Czartoryja, Grzybno, Kamienny Jaz, Narost, Pniewko, Rurka, Rurczynka, Strzelczyn, Strzeszewko, Szczygłów, Trzeszcze, Wilcze, Zabuże.

Zadanie priorytetowe:

Zdiagnozowanym problemem na podstawie informacji od mieszkańców powziętych podczas spotkań i obchodu rejonu jest spożywanie alkoholu na przystanku PKS oraz placu zabaw w Kamiennym Jazie. osoby grupujące się na przystanku lub umiejscowionym obok niego placu zabaw spożywają alkohol, a pod jego wpływem zakłócają spokój i porządek publiczny okolicznym mieszkańcom. Wobec powyższego będą podejmowane działania zmierzające do wyeliminowania zagrożenia.


Dzielnicowy KP w Chojnie rejon nr 18

st. post. Bartłomiej Koziatek

pok. nr 4 tel. 47 7823228  , kom 571 323 803

e-mail: dzielnicowy.chojna5@sc.policja.gov.pl

Miejscowości:
Bara, Garnowo, Graniczna, Grabowo, Górki Krujnickie, Krajnik Dolny, Krajnik Górny, Krupin, Lisie Pola, Lisie Pole, Nawodna, Ognica Kolonie, Przyciesie, Raduń, Zatoń Dolna.

Zadanie priorytetowe:

Zdiagnozowanym problemem na podstawie informacji od mieszkańców powziętych podczas spotkań i obchodu rejonu jest brak oświetlenia na przejściu dla pieszych na drodze krajowej K-26 przy posesji nr 1 w Krajniku Dolnym. Miejscowość ta jest przygraniczna, wobec czego zwiększone jest natężenie ruchu drogowego. Lokalna społeczność przemieszczająca się chodnikiem pomiędzy miejscowościami Krajnik Dolny - Krajnik Górny przechodząc przez powyższe przejście dal pieszych jest mało widoczna dla innych uczestników ruchu drogowego, prze co bezpośrednio jest narażona na zagrożenia życia i zdrowia. Wobec powyższego będą podejmowane działania zmierzające do wyeliminowania zagrożenia..


Dzielnicowy KP w Chojnie rejon nr 19

sierż. szt. Łukasz Welcz

pok. nr 4 tel. 47 7823228  , kom 509 811 055

e-mail: dzielnicowy.chojna6@sc.policja.gov.pl

Miejscowości: Błądzim, Boguszczyn, Drozdowo, Godków, Godków Osiedle, Jelenin, Jelonki, Kaliska, Krzymów, Kuropatniki, Łaziszcze, Mętno, Mętno Małe, Nadolnik, Nowiny, Ostrów, Stoki, Stoki Małe, Wilkoszyce.

Zadanie priorytetowe: zdiagnozowanym problemem na podstawie informacji od mieszkańców powziętych podczas spotkań i obchodu rejonu jest zagrożenie stwarzane przez stare drzewa zlokalizowane w miejscowości Krzymów na działce oznaczonej numerem 3/11, które w niejednokrotnie wywracały się na pobliskie posesję oraz jezdnię stwarzając bezpośrednie zagrożenie życia i zdrowia. Wobec powyższego będą podejmowane działania zmierzające do wyeliminowania zagrożenia

Zadanie priorytetowe:

Zdiagnozowanym problemem na podstawie informacji od mieszkańców powziętych podczas spotkań i obchodu rejonu jest zagrożenie spowodowane brakiem należytego oświetlenia przy urządzeniach siłowni zewnętrznej w miejscowości Krzymów. W ostatnim czasie wzrosła liczba osób korzystających z siłowni, a w szczególności w porze wieczorowej. Miejsce to jest nieoświetlone, prze co podczas ćwiczeń może dojść do niebezpiecznych zdarzeń. Wobec powyższego będą podejmowane działania zmierzające do wyeliminowania zagrożenia.


 

Powrót na górę strony