Dzielnicowi PP Moryń

Dzielnicowi PP Moryń

Posterunek Policji w Moryniu ul. Dworcowa 6b tel. 477823274

Kierownik Posterunku p. o.  asp. szt. Sławomir Patejuk tel. 477823270

W każdy poniedziałek kierownik posterunku pełni dyżur w godz. 10:00-14:00.

W sprawach niecierpiących zwłoki lub w przypadku nieobecności policjantów skontaktuj się z dyżurnym Komisariatu Policji w Chojnie pod numerem telefonu 47 7823211 lub proszę dzwonić na numer alarmowy 112.


Dzielnicowy Rejonu nr 27

asp. Adam Ziemba

tel. 477823272

kom. służb. 511861052

e-mail: dzielnicowy.moryn1@sc.policja.gov.pl

Miasto Moryń – ulice: Akacjowa, Brzozowa, Fryderyka Chopina, Dojazdowa, Dworcowa, Jaśminowa, Jesionowa, Jeziorna, Tadeusza Kościuszki, Leśna, Lipowa, Odrzańska, Ogrodowa, Owocowa, Parkowa, Plac Wolności, Piaskowa, Polna, Pszczelarska, Rybacka, Rynkowa, Sadowa, Szeroka, Szkolna, Świerkowa, Wąska, Wierzbowa, Wiśniowa, Wodna, Żeglarska, Stefana Żeromskiego.

Zadania priorytetowe:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 27- miasta Moryń ustaliłem ,że problemem na terenie miasta jest nieprawidłowe parkowanie pojazdów w sezonie letnim jak i w okresie jesiennym w Moryniu przy ul. Jeziornej , Kościuszki ,Szerokiej oraz Wąskiej. Kierujący pojazdami pozostawiają pojazdy w miejscach do tego nie wyznaczonych tj. skrzyżowania dróg, chodniki, oraz przejścia dla pieszych ( Szeroka – Kościuszki ) , oraz pasach zieleni przy ul. Jeziornej. Kierujący pojazdami dopuszczają się wykroczeń w okresie letnim i jesiennym w weekendy podczas natężenia ruchu turystycznego w obrębie jeziora Morzycko.
 

Dzielnicowy Rejonu nr 28


asp. Mateusz Bieniek

tel. 477823273

kom. służb. 571323795

e-mail: dzielnicowy.moryn2@sc.policja.gov.pl

Miejscowości: Bielin, Macierz, Dolsko, Gądno, Klępicz, Mirowo, Nowe Objezierze, Przyjezierze, Stare Objezierze, Skotnica, Witnica, Wisław, Niwka, Młynary, Mierno, Witniczka, Moryń-Dwór.

Zadania priorytetowe:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami oraz mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 28- gminy Moryń ustaliłem ,że problemem na terenie wiejskim jest nieprawidłowe parkowanie pojazdów w sezonie letnim jak i w okresie jesiennym w miejscowości Gądno przy ul. Moryńskiej. Kierujący pojazdami pozostawiają pojazdy w miejscach do tego nie wyznaczonych chodniki, przejścia dla pieszych , oraz pasach zieleni przy ul. Moryńskiej. Kierujący pojazdami dopuszczają się wykroczeń w okresie letnim i jesiennym w weekendy podczas natężenia ruchu turystycznego w obrębie jeziora Morzycko.

 

 

Powrót na górę strony