Dzielnicowi PP Trzcińsko-Zdrój

Dzielnicowi PP Trzcińsko-Zdrój

Posterunek Policji w Trzcińsku-Zdroju ul. Ceglana 1a tel. 477823264

Kierownik Posterunku p. o. asp. Przemysław Bandyszewski tel. 477823260

W każdy poniedziałek kierownik posterunku pełni dyżur w godz. 10:00-14:00.

W sprawach niecierpiących zwłoki lub w przypadku nieobecności policjantów skontaktuj się z dyżurnym Komisariatu Policji w Chojnie pod numerem telefonu 47 7823211 lub proszę dzwonić na numer alarmowy 112.


Dzielnicowy Rejonu nr 20

asp. Artur Bułgajewski

tel. 477823263

kom. służb. 511861051

e-mail: dzielnicowy.trzcinsko.zdroj1@sc.policja.gov.pl

Trzcińsko Zdrój – ulice: 2 Lutego, 9 Maja, Aleja Wolności, Ceglana, Chojnicka, Cmentarna, Dworcowa, Jeziorna, Kasztanowa, Kościelna, Tadeusza Kościuszki, Krótka, Adama Mickiewicza, Młyńska, Murarska, Nad Rurzycą, Ogrodowa, Okólna, Parkowa, Polna, Aleja Róż, Rynek, Henryka Sienkiewicza, Słoneczna, Sojuszników, Spokojna, Uzdrowiskowa, Wiosenna, Wodna.

Zadania priorytetowe:

Na podstawie informacji płynących bezpośrednio od mieszkańców, powziętych podczas spotkań i podczas obchodu podległego rejonu służbowego nr 20 ustalono, iż problemem w rejonie jest zła nawierzchnia parkingu przy ośrodku zdrowia w Trzcińsku-Zdroju ul. 2 Lutego 20. Parking posiada liczne dziury i jest nierówny. Powoduje to, że osoby niechętnie z niego korzystają i pozostawiają swoje samochody na jezdni, w miejscach objętych zakazem. W rejonie ośrodka zdrowia znajdują się przejścia dla pieszych prowadzące do pobliskiej szkoły, nieprawidłowo zaparkowany pojazd w tym miejscu sprawia duże zagrożenie.


Dzielnicowy Rejonu nr 21

asp. Kamil Przysiężny

tel. 477823263

kom. służb. 571323804

e-mail: dzielnicowy.trzcinsko.zdroj2@sc.policja.gov.pl

Miejscowości: Antoniewice, Babin, Chełm Dolny, Chełm Górny, Cieplikowo, Czyste, Dobrogoszcz, Dobropole, Drzeszcz, Głębokie, Gogolice, Góralice, Górczyn, Klasztorne, Osiecze, Ostrzewka, Piaseczno, Rosnowo, Rosnówko, Smuga, Stołeczna , Strzeszów, Tchórzno, Wesoła.

Zadania priorytetowe:

Na podstawie informacji płynących bezpośrednio od mieszkańców, powziętych podczas spotkań i podczas obchodu podległego rejonu służbowego nr 21 ustalono, iż problemem w rejonie jest zła nawierzchnia oraz infrastruktura drogi gminnej biegnącej przez centrum Piaseczna co wpływa na zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Droga od wielu lat nie była remontowana, posiada wiele ubytków. Przy drodze biegnie uczęszczany chodnik, pojazdy jadące tą drogą z powodu jej złego stanu stwarzają zagrożenie dla osób idących chodnikiem.

Powrót na górę strony